Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Меблі для спальні

PDF Печать E-mail
29.11.2011 17:12

Меблі для спальніСпальня є максимально відповідним місцем для самоти і самоаналізу, вона дійсно займає не останнє місце в будинку, в ній ви проводите дуже багато часу. У класичній квартирі краще всього відводити під спальню дальню кімнату, вигідним положенням вважається примикаюча до неї ванна кімната. Спальня у будь-якому випадку без нічого може розповісти про переваги свого господаря, її наповнюють меблями або залишають напівпорожньою, оформляють в світлих і темних відтінках, але найголовніше, щоб вона припала до душі мешканцям, при цьому в цій кімнаті легко було розслабитися.
У даній кімнаті важливо продумувати все до дрібних подробиць, в сучасних квартирах спальня деколи відділяється від іншого простору тільки легкими конструктивними елементами, якщо є бажання її реально сумістити з вбиральнею, а також робочим місцем.
Під час придбання меблів для спального простору не слідуйте сталим рамкам, дайте волю власній фантазії, провідним центром в будь-якій із спалень вважається ліжко. При виборі даної конструкції зверніть увагу безпосередньо на якість матраца, а також на міцність грат. Краще всього придбати ліжко з бавовняним матрацем, льняним або шерстяним. Під час такого важливого вибору слід враховувати будь-який з нюансів, це торкається розташування, форми і розмірів спинки.

Як вам відомо, саме спинка у ліжка є символом захищеності відчуттів, при цьому вона вас закриє від сторонніх очей. Слідуючи фен-шую, саме від спинки залежить вдалий сон, прекрасним варіантом вважаються овальні спинки і півколом, вони ж посприяють різноманітному і насиченому подружньому життю, що стосується трикутної спинки – це невдалий вибір, спатимете неспокійно.