Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Дизайн спальні

PDF Печать E-mail
29.11.2011 17:24

Дизайн спальніЯк би там не було, вітальню завжди обставляють так, щоб в ній було комфортно приймати гостей, в дитячій організовується дитяче дозвілля. На кухні максимальне значення відводиться функціональній техніці, а в передпокої з урахуванням невеликого розміру і не стандартної форми, і зовсім всі викручуються, як виходить залежно від ситуації, і лише спальня повною мірою готова відобразити всю душу і суть свого господаря. Спальня насправді виступає особистим, інтимним простором, ви в ній проводите багато часу, тим більше що часто люди звикли суміщати цей простір і з вбиральнею, і з кабінетом.


Дійсно не дивує, що ця кімната обставлена таким чином, що забезпечує своєму власнику дійсну зручність. Як правило, спальня завжди закрита для сторонніх очей гостей, що приходять в будинок. Дана територія належить тільки господарю, тут все розраховується до дрібниць, спираючись на погляди і переваги господаря. Важливо візуально в першу чергу оцінити простір кімнати, в маленькому приміщенні навряд чи вдасться поєднувати спальню з іншими просторами. У великій кімнаті, це, звичайно ж, реально, але тоді вам доведеться потурбуватися про якісне зонування, виділити спальну зону, робочу і гардеробну.

Важливим моментом в загальному інтер'єрі вважається вибір шпалер, а також меблів, обов'язково відвідаєте магазин меблів для спальні, там будуть представлені корпусні меблі, а також модульні меблі, ви вже підберете те, що гармонуватиме в інтер'єрі і максимально вам придивиться. На яких відтінках шпалер зупинитися залежить від того, на яку сторону за компасом виходять ваші вікна. Важливо не забувати при всьому цьому про важливе поняття затишку, це поняття кожен трактує по-своєму, але багато в чому затишок зосереджений на деталях.