Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Меблі для заміського будинку

Ландшафтний дизайн для новачків

PDF Печать E-mail
29.11.2011 13:20

Ландшафтний дизайн для новачківЛандшафтний дизайн – це досить таки нове поняття. Якщо перевести слово дизайн з англійської, то це означатиме проект, креслення, малюнок, а також саме проектування. Слово «ландшафт» знайомо нам ще зі шкільних уроків географії. Ландшафтний дизайн припускає безпосередньо саме проектування ландшафту і є галуззю від більш загального поняття «ландшафтна архітектура».

Подробнее...
 

Краса на дачі

PDF Печать E-mail
29.11.2011 12:18

Краса на дачіРослини зберігають в собі первозданну природну красу і приємно радують око. Кожен дачник вибирає ті рослини, які до душі, адже на смак і колір товариша немає. Благо вибір зараз величезний і можна з легкістю підібрати саме те, що подобається. Як правило, дача — це не тільки відпочинок, але також робота на городі і в саду. Тому необхідно садити ті квіти, догляд за якими не відніме багато часу. Невибагливість і декоративність – основні вимоги до квіткових рослин.

Подробнее...
 

Сходи у дерев'яному будинку

PDF Печать E-mail
28.11.2011 16:10

Сходи у дерев'яному будинкуСходи у дерев'яному будинку вважаються однозначно невід'ємною конструкцією. Вони можуть бути казково гвинтовими або класичними прямими, масивними з каменя або домашніми з дерева, строго довгими або сміливо короткими. Як би там не було, сходи вважаються незамінним засобом переміщення, а ще провідним дизайнерським елементом. Для того, щоб сходи ідеально увійшли до інтер'єру, продумують їх місце, зовнішнє убрання, а також форму, що важливо ще на етапі проектування. Після того, як вирішиться стильове завдання, можна звести сходи самостійно чи ж придбати готовий набір деталей. Часто, сходову конструкцію оцінюють, спираючись на певні критерії.

Подробнее...
 

Огорожа на дачній ділянці

PDF Печать E-mail
27.11.2011 17:54

Огорожа на дачній ділянціДосить часто візитною картою на заміській ділянці виступає саме огорожа, багато людей просто не можуть уявити собі, дачна ділянка без якої-небудь огорожі. І це в принципі не дивує, оскільки час показує, що огорожа вважається символом приватних володінь, ознакою зайнятої території.

Подробнее...
 

Трохи про плетені меблі

PDF Печать E-mail
28.06.2011 05:50

плетені мебліПерші згадки про плетені меблі сходять ще до Давнього Єгипту. У Стародавньому Римі вона була популярною серед ремісників і простих городян. Зараз же плетені меблі є дуже модними. Це визнання відбулося завдяки її естетичності, легкості і екологічності. Протягом багатьох сторіч натуральні матеріали, такі як вербова лоза, лозини горіха, бамбукові паростки, очерет, сизаль і пальма, ротанга, використовувалися як матеріал для виробництва меблів. З них робили не тільки стільці або столики, але навіть і ліжка.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2