Мир мебели

Понятие «Мой дом – моя крепость» набирает новое значение, выходя за рамки интимности, защищености...

Краса на дачі

PDF Печать E-mail
29.11.2011 12:18

Краса на дачіРослини зберігають в собі первозданну природну красу і приємно радують око. Кожен дачник вибирає ті рослини, які до душі, адже на смак і колір товариша немає. Благо вибір зараз величезний і можна з легкістю підібрати саме те, що подобається. Як правило, дача — це не тільки відпочинок, але також робота на городі і в саду. Тому необхідно садити ті квіти, догляд за якими не відніме багато часу. Невибагливість і декоративність – основні вимоги до квіткових рослин.
Ще одна важлива вимога – хороша переносимість тимчасового браку вологи, стійкість до хвороб і шкідників. Складно підібрати рослину, яка б відповідала абсолютно всім вимогам, але при великому бажанні можна все-таки щось підібрати.

Лілії відмінно підійдуть для Вашої дачної ділянки. Серед різних сортів лілій Ви виявите різноманіття забарвлень, форм і запахів рослин.

Клематиси – це ліани, які ростуть багато років і досягають завдовжки до 4х метрів. Квітнуть з червня по жовтень. Дуже відповідний варіант для прикраси альтанки або арки.

Жоржини і піони квітнуть пишними крупними кольорами червоного, білого або рожевого кольору. Велика різноманітність розмірів і забарвлень.

Першими після зимових холодів Вас зустрінуть на дачній ділянці крокуси і тюльпани. Але радувати Ваш погляд вони будуть зовсім недовго.

З осінніх кольорів варто звернути увагу на хризантему. Вони квітнутимуть з серпня і до найпізнішої осені.

Ну ось, тепер трохи розібравшись залишилося лише пригадати, що Вам подобається і вибрати, які квіти посадити на дачі. Чи то будуть трепетні ніжні лілії, чи то граціозні гвоздики – вирішувати тільки Вам. На будь-якій дачі повинно бути затишно і красиво, щоб можна було відпочити і тілом і душею, а вже краще за живі кольори тут нічого не придумати.